Zväčšiť
Chatička bola postavená dávnejšie kysuckými turistickými nadšencami, keď súčasní majitelia len začínali drieť školské lavice. Prešla viacerými menšími i väčšími rekonštrukciami, aby poskytovala návštevníkom pohodu a súkromie v lone prírody, pre oddych v lete i v zime. Pôvodne stála v lesíku uprostred zjazdoviek.

 

Zväčšiť
Svetlá neónov uzrela až s realizáciou veľkolepých plánov SCR - Veľká Rača. Lesík ustúpil zjazdovkám
a sedačkovej lanovke a na miestach, kde boli krásne lúky, čučoriedky a rástli hríby, vyrástla turistická perla Kysúc - Sun/Snowparadise, s bobovou dráhou, trampolínami, lanovým parkom a všakovakými atrakciami.

Zväčšiť  

Dnes ponúka chata vynikajúce podmienky pre aktívny oddych priamo uprostred zjazdoviek v lokalite Dedovka. Nachádza sa v nadmorskej výške asi 850 metrov n.m., priamo pod sedačkovou lanovkou, je vzdialená asi
250 m od jej vrcholovej stanice a nástupu na bobovú dráhu. Vynikajúcu polohu ocenia najmä rodiny s deťmi, ktorým poskytuje dokonalé pohodlie počas celého pobytu v lete i v zime.

Zväčšiť


Pri nepriaznivom počasí je možné využívať teplo krbu v spoločenskej miestnosti a venovať sa spoločenským hrám len v kruhu svojich najbližších. V zime oceníte prvé ranné jazdy na perfektne upravených zjazdovkách a kým sa svah a vleky naplnia lyžiarmi, máte už niekoľko jázd za sebou. Ak sa Vám už nebude chcieť lyžovať, zastavíte sa na Chatičke na čaj, kávu, či grog. Bez čakania na voľné miesto,  bez hlučných susedov pri vedľajšom stole...

 

 

Pokiaľ máte záujem o prenájom Chatičky, podmienky prenájmu nájdete tu.

Ubytovanie

NAJ.sk